V hlavních rolích Apokalypsy...

7. ledna 2017 v 22:45 | Smrt, Válka, Mor a Hlad

Smrt
Smrt, také známa pod svým pozemským aliasem Kristina Belmont, jež stále byť nelogicky využívá. Když nesepisuje seznam duší, jež je potřeba převést na druhou stranu, tak sepisuje příběhy či fanfikce nebo brečí nad svými fandomy. V poslední době se stala, také přívržencem K-popu (hlavně skupin Block B a BTS) díky slečně Válce, jež ji do této černé díry čím dál víc zatahuje. A já se ani nebráním. Má mnoho fandomů, ale její srdce hoří věčnou láskou ke Star Treku, jež jí dává víru v budoucnost a provádí jí každodeními útrapami života. Je nelogicky a až ironicky velice emotivní co se týče Vulkánců. S touto rasou se dokáže stotožnit a čerpá od nich psychickou sílu.
Miluje knihy a čaj. Tajže ji můžete najít v knihkupectví či papírnictví. V internetovém nekonečnu ji lze najít u bran pekla či v zahradě s ptáčky...Hlad
Hlad je mladá, docela rázná holčina, která pro cholerický záchvat nejde daleko. Přesto si ze sebe ráda dělá zoufalé vtipy, polemizuje nad hlubšími tématy a vyznává víru, že cynismus je největší nepřítel rozvoje člověka. Pokud ji nenajdete schoulenou nad videem od Agraela, obvykle hledí do počítače na ten ohavný blikající kurzor. Nejradši píše post-apo, ale v poslední době ji čím dál víc zaujímají space opery. Ohavně ráda se upíná na své blízké a trpí zničující představou, že ji nikdo nemiluje. Mezi její přední fandomy patří Marvel a... Marvel. Má jich ještě více, ale Marvel je hlavní. Marvel je love, Marvel je life.


Mor
Chodící po Zemi pod jménem Brook Evanger, Mor je děvče s hlavou věčně v oblacích. Pokud si něco nečmárá na kus papíru, zírá do prázdna se sluchátky v uších a s lebezňou plnou alternativní hudby spřádá příběhy všeho druhu. Píše jak hříchy, tak tragédie, i když... Spíše ty hříchy. Její postavy tvoří buď uťápnuté smutné děvečky a chlapci, nebo překrásní, arogantní Femme a Homme Fatale, nic mezitím. V poslední době se pohybuje ve světě fandomů videoher, hlavně Outlastu a Overwatch, na kterou v temných koutcích píše fanfikce, ale na druhém konci spektra, z originálních píše pouze středověké fantasy.
Jestli nečmárá červenou barvou po zdech Mount Massive Asyla, nebo nekreslí kvetoucí třešně v Hanamuře, může být nalezena v komixových obchodech, zbožně nasávající esenci profesionálních kreslířů.Válka
Válka je semdnáctiletým zástupcem něžného pohlaví, který se ve vodách virtuálních pohybuje mimo jiné i pod přezdívkou Lhářka. Mohla by toho o sobě jistě říct hodně, ale jelikož vám nechce kazit překvapení, řekne jenom toto: Hrozně ráda by dělala tunu věcí - učila se korejsky, kreslila, psala, četla, sledovala seriály, hrála hry -, ale nakonec vždycky skončí jen u jediného: sledování nějakým způsobem s k-popem souvisejících videí. Ano, tahle světoznámá černá díra už ji pohltila až po bradu a nevypadá to, že by ji v dohledné době chtěla propustit. Když Válka čirou náhodou nekníká nadšením nad svými oblíbenými idols, čile prokrastinuje. A pokud náhodou nedělá ani to, učí se do školy. Ve vzácných chvílích produktivity píše a snaží se tančit.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama